مزایای پروشات؛ آزمونی کاملاً استاندارد!

 • null

  اتوماسیون ثبت نام

  در پنل کاربری منحصر به فرد پروشات، داوطلبان میتوانند اتوماسیون ثبت نام آنلاین از طریق لینک ثبت نام را تجربه کنند.

 • null

  هدفون Listening

  یکی از اصلی ترین دغدغه های داوطلبین شرکت کننده آزمون IELTS، این است که سکشن Listenig با هدفون برگزار میشود یا خیر؟! به اطلاع این دسته از همراهان گرامی میرسانیم کلیه آزمونهای پروشات در بخش Listening توسط هدفونهای حرفه ای و توسط دستگاههای پخش وایرلس برگزار میگردد.

 • null

  چه هدفونی؟!

  اگر شما هم سرچ ساده ای را در اینترنت انجام دهید با انواع و اقسام هدفونهای باسیم، بیسیم، بلوتوث و وایرلس مواجه خواهید شد. از چند ده هزار تومان تا چند میلیون تومان برای هر هدفون! پروشات در انتخاب و خرید هدفونهای خود اصلاً صرفه جویی نکرده است! چون ما شرایط خاص آزمون IELTS علی الخصوص وضعیت حساس و با اهمیت چگونگی وکیفیت پخش صدا در Listening را کاملاً متوجه هستیم! حتماً مشخصات هدفونهای حرفه ای آزمونهای پروشات را در این صفحه بخوانید.

 • null

  متخصص فنی صدا

  تخصص پروشات در زمینه IELTS است. ما هیچ سر رشته ای در زمینه تجهیزات صوتی نداریم! به همین دلیل کار را به کاردان سپرده ایم. پیش از شروع و حین برگزاری هر یک از آزمونهای پروشات، متخصص فنی و مجرب صدا مسئولیت کنترل کیفی پخش هدفونهای وایرلس پروشات را برعهده دارد. بنابراین اصلاً نگران نباشید. نگاه ما به این بخش از آزمون نیز نگاهی تخصصی است!

 • null

  پخش کاملاً همزمان صدا از هدفون و اسپیکر

  با وجود هدفونهای کاملاً حرفه ای، دبل چک کیفیت پخش صدا پیش از شروع آزمون و حتی متخصص فنی صدا، بازهم احتمالات را در نظر گرفته ایم. پروشات در راستای به صفر رساندن هرگونه احتمال قطعی و مشکلات پخش از طریق سیستم هدفونهای حرفه ای خود، به صورت همزمان، صدای بخش Listening را هم از طریق هدفون و هم از طریق اسپیکرهای استاندارد حرفه ای و بدون کوچکترین تأخیری، پخش میکند.

 • null

  انتخاب تایم دلخواه آزمون مصاحبه

  در سیستم ثبت نام آنلاین آزمونهای پروشات، امکان انتخاب تایم دلخواه آزمون Speaking وجود دارد. بدین ترتیب داوطلب میتواند بر اساس سلیقه و با توجه به شرایط خود، تایم مورد نظرش را در ماژول Speaking سایت پروشات انتخاب نماید. اطلاعات تکمیلی در خصوص نحوه انتخاب تایم آزمون مصاحبه را در این صفحه بخوانید.

 • null

  پرداخت آنلاین شهریه آزمون

  نیازی به مراجعه به بانک یا دستگاه های خود پرداز نیست! پروشات امکان ثبت نام لحظه ای و پرداخت الکترونیک وجه آزمون را به سادگی در پنل کاربری تان فراهم کرده است.

 • null

  سالن آزمون کتبی: هتل بین المللی ارم

  همواره یکی از اصلی ترین دغده های شرکت کنندگان در آزمون آیلتس، کیفیت سالن برگزاری آزمون کتبی میباشد. پروشات به نمایندگی از شما، سالن های بسیاری را در شهر تهران زیر و رو کرده است! تقریبا تمامی سالن های بنام تهران اعم از مراکز همایشها، دانشگاهها و هتلها را با ریزبینی هرچه تمام تر بازدید کرده ایم و در نهایت مفتخریم که به اطلاع برسانیم هم اکنون آزمونهای کتبی IELTS پروشات در سالن اختصاصی هتل بین المللی ارم برگزار میشود. ما به دلایل بسیار زیادی این سالن را پس از بازدید تخصصی از میان ده ها سالن دیگر انتخاب کرده ایم! مشکلاتی از قبیل انواع و اقسام مزاحمتهای صوتی، نحوه پذیرایی، پارکینگ، طرح ترافیک و … در سالن آزمون پروشات به هیچ عنوان وجود ندارند! جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محل برگزاری آزمون کتبی پروشات، این صفحه را بخوانید.

 • null

  برگزاری استاندارد آزمون Speaking

  حساسیت پروشات در انتخاب محل برگزاری آزمون شفاهی به حدی بود که ما نتوانستیم سالن آزمون مناسبی را جهت برگزاری این آزمون حساس در تهران پیدا کنیم! بنابراین خودمان از نو ساختمان محل برگزاری آزمون Speaking را ساخته ایم! کلیه دیوارهای اتاق آزمون مصاحبه پروشات به صورت آکوستیک ساخته شده و حتی به واسطه جنس عایق به کار رفته در درب اتاق نیز هیچ گونه مزاحمت صوتی حین برگزاری آزمون شما را آزار نمیدهد. ما تمام شرایط را برای آرامش شما در آزمون مصاحبه فراهم کرده ایم! اطلاعات بیشتر در خصوص محل آزمون Speaking پروشات را در این صفحه بخوانبد.

 • آزمون آیلتس IELTS

  اتاقهای آکوستیک Speaking

  یکی از دغدغه های همیشگی داوطلبان شرکت کننده در آزمون آیلتس، میزان سکوت و آرامش در سالن آزمون میباشد. پروشات با درک کامل این مسأله، شرایط منحصر به فردی را برای حفظ آرامش داوطلبان شرکت کننده در آزمونها به وجود آورده است تا متقاضیان بتوانند تمرکز ۱۰۰ درصدی در فضای آرام سالن آزمون پروشات داشته باشند.

 • null

  تهویه مطبوع

  سالن محل برگزاری آزمون پروشات مجهز به دستگاههای متعدد تهویه مطبوع است. دمای استاندارد سالن آزمون پروشات ۲۳ درجه سانتی گراد در تمامی فصول سال تنظیم شده است. نه سرد؛ نه گرم؛ کاملاً مطبوع!

 • null

  ضد استرس!

  ما میدانیم آزمون IELTS استرس های خاص خود را دارد. تمامی پرسنل و کادر اجرایی پروشات به طور ویژه مأموریت دارند تا در جهت کاهش پرسنل داوطلبین تمامی اقدامات لازم را انجام دهند. فضای آزمون و محیط آن نیز همگی با هدف کاهش استرس ناخوداگاه متقاضیان فراهم شده اند. چه بسا داوطلبانی که شرایط بد استرس آنها بر شرایط خوب آمادگی آنها غلبه کرده است. نگران استرس خود در پروشات نباشید. ما آن را به حداقل خواهیم رساند!

 • null

  پاسخگویی تمام عیار؛ پیش و پس از آزمون!

  یکی از اصلی ترین رویکردهای پروشات، ایجاد تعامل با داوطلبین محترم متقاضی شرکت در آزمونهای IELTS میباشد. ما دغدغه و استرس های فراوان شما را درک کرده ایم و میدانیم تعداد سؤالات زیادی در ذهن خود دارید! به هیمن دلیل شعار را کنار گذاشته ایم و انواع و اقسام راههای عملی برای ارتباط دوسویه با شما همراهان گرامی را فراهم کرده ایم:

  1. شماره تلفن پروشات: ۰۲۱۲۲۹۲۱۵۲۴ و ۰۲۱۲۲۹۲۱۰۹۷ (در ساعات اداری)
  2. شماره تلفن همراه: ۹۰۰۰۸۰۰-۰۹۳۹ (ساعات غیر اداری ۱۷ الی ۲۱)
  3. ارسال فرم تماس در صفحه ارتباط با ما در سایت پروشات
  4. ارسال ایمیل به نشانی proshotielts.com@gmail.com
  5. ارسال پیام آنلاین یا آفلاین به کارشناسان حاضر پروشات در سایت (تب سمت راست پایین هر صفحه سایت)
  6. عضویت در کانال تلگرام پروشات و دریافت آخرین اطلاعیه ها و اخبار فوری آزمون به نشانی: proshotielts@
  7. پشتیبانی آنلاین در کانال تلگرام پروشات به آی دی: myproshot@
  8. ارسال پیام به مسئول روابط عمومی صفحه پروشات در اینستاگرام به نشانی: proshotielts@
  9. مراجعه به صفحه پاسخ به پرسشها در وب سایت پروشات و ارسال پیام
  10. مطالعه صفحه سؤالات متداول در وب سایت پروشات
 • null

  کادر اجرایی متخصص و پرسنل آموزش دیده

  کلیه کادر اجرایی و پرسنل پروشات جهت برگزاری استاندارد آزمون، ساعتها آموزشهای کیفی مربوطه را طی کرده اند. شما خواهید دید که کادر پروشات ضمن رعایت و اجرای تمامی مقررات استاندارد آزمون، در نهایت احترام با شما مراوده خواهند داشت. آنها میدانند که آزمون IELTS به نوبه خود استرس زا است! پس تمامی سعی ما و پرسنل پروشات در جهت کاهش حداکثری استرس شما عزیزان است.

 • null

  پذیرایی صبحگاهی و عصرگاهی

  مهمان پروشات هستید به صرف پذیرایی قبل از آزمون و عصرانه! شکی نیست که خوردن مواد غذایی مغذی، یکی از آیتمهای مؤثر در بهبود روند کارکرد مغزی داوطلب در طول آزمون چند ساعته IELTS میباشد.

 • null

  اهدای لوازم التحریر با کیفیت

  در آزمونهای پروشات هیچ نیازی به همراه آوردن لوازم التحریر ندارید! پروشات مداد، پاک کن و تراش مورد نیاز داوطلبان را از برترین برندهای لوازم التحریر آلمانی تهیه کرده است! (به عنوان مثال، برند مداد آزمونهای پروشات “فابر کاستل” است که اعتبار آن، خیال شما را از کیفیت نوشتن در طول آزمون راحت خواهد کرد!.) ما اهمیت این آزمون را بر سرنوشت شما به خوبی میدانیم و به همین دلیل به تمام جزئیات آزمون با حساسیت ویژه ای نگاه میکنیم.

 • null

  بدون دغدغه؛ فقط به آزمون فکر کنید!

  در پروشات به هیچ عنوان درگیر مسائل حاشیه ای نخواهید شد. چون سیستم پروشات با رویکرد رفع کوچکترین مسائل در برگزاری آزمون نهادینه شده است. دغدغه های آزمون را تمام و کمال به ما بسپارید و فقط بر آزمون خود متمرکز شوید!