Scroll Top

قوانین ثبت نام آزمون ماک آیلتس پروشات

 • داوطلب گرامی، جهت ثبت نام آزمون آزمایشی، یک حساب کاربری در سایت پروشات ایجاد کرده و سپس رزرو صحیح تاریخ و ماژول انتخابی و پرداخت وجه آزمون به مبلغ ۴۵۰ هزار تومان را انجام دهید.

  پس از ثبت آزمون جهت رویت و رزرو تایم اسپیکینگ در موقع مقرر از طریق سایت my.proshotportal.com وارد حساب کاربری خود شوید.

  خواهشمندیم در هنگام انتخاب تاریخ و ماژول آزمون خود دقت تمام و کمال داشته باشید چرا که ملاک پروشات برای ثبت نام شما تاریخ و ماژول ثبت و پرداخت شده در پنل کاربری شخص داوطلب می باشد و در صورت هرگونه تغییر در تاریخ و ماژول آزمون بعلت خطای صورت گرفته از سمت داوطلب بصورت عمدی و یا سهوی، مستلزم پذیرش قوانین آزمون که شامل :

  انتخاب ماژول جدید ملزم به پرداخت 112 هزار تومان و تکمیل کردن فرم مربوطه می باشید. قابل توجه می باشد که به درخواست های ارسالی پس از پایان مهلت مجاز که حداکثر تا دو هفته قبل از آزمون کتبی می باشد پاسخی داده نخواهد شد و امکان انجام هیچ گونه تغییری وجود نخواهد داشت و داوطلب ملزم به شرکت در آزمون بر مبنای تاریخ و ماژول ثبت شده در پنل خودشان می باشند.

  توجه نمایید ثبت نام آزمونهای پروشات صرفاْ بصورت آنلاین انجام می پذیرد. از پذیرش افراد بدون هماهنگی قبلی معذور می باشیم.

 • آزمون ماک پروشات امکان جابجایی ندارد و در صورت کنسل شدن از سوی داوطلب، پس از کسر مبلغ 112 هزار تومان، الباقی مبلغ عودت می‌شود.

 • نتیجه آزمون بصورت نمرات اولیه در قالب فایل PDF در روز دوشنبه بعد از آزمون کتبی ساعت 18در پنل داوطلبان قرار داده خواهد شد.

  فایل های تحلیلی کلیه داوطلبان پنجشنبه بعد از آزمون که معادل یک هفته می باشد در ساعت 18 در پنل داوطلبان قرار داده خواهد شد.

  پیشاپیش از همکاری کلیه داوطلبان در صورت تاخیر چند ساعته و گاها یک روزه در بارگذاری نتایج و فایل های تحلیلی، تشکر می نمائیم.

  توجه داشته باشید ازاسکن نمودن و قرار دادن فایل های لیسنینگ و ریدینگ در داخل پنل داوطلبان گرامی معذوریم.

  نتیجه داوطلبان در پنل کاربری ایشان و از طریق سایت my.proshotielts.com قابل رویت می باشد.

 • زمان دقیق آزمونهای مصاحبه یک هفته پیش از آزمون کتبی به اطلاع داوطلبان محترم پروشات میرسد. بازه زمانی محتمل برای برگزاری آزمون Speaking از 7 روز قبل از آزمون کتبی و یا 7 روز بعد از آزمون کتبی وجود دارد اما به طور معمول آزمون مصاحبه چندین روز پیش از آزمون کتبی انجام می شود.

  بسته به تعداد شرکت کنندگان در آزمون مصاحبه و تعداد اگزمینرها در هر آزمون این امکان وجود دارد که آزمون مصاحبه طی یک، دو، سه و یا چند روز متفاوت برگزار گردد.  بازه برگزاری مصاحبه آزمونهای Speaking، بطور معمول از رأس ساعت ۹ صبح الی 1۶:40 می باشد.  تا زمان قطعی شدن روز، یا روزهای آزمون مصاحبه ، بخش “انتخاب وقت Speaking” در سایت پروشات
  غیر فعال می باشد.  پیش از فعال شدن ماژول “انتخاب تایم مصاحبه Speaking” در پنل کاربران، زمان دقیق باز شدن تایمها، از طریق تماس تلفنی و ایمیل به اطلاع کلیه داوطلبان می رسد. بدیهیست عواقب ناشی از عدم پاسخ گویی داوطلب در زمان اطلاع رسانی جهت انتخاب زمان آزمون speaking متوجه شخص داوطلب می باشد.

  جهت حفظ عدالت در تعیین روز و یا ساعت زمان برگزاری آزمون Speaking میان داوطلبان، پیش از فعال شدن ماژول انتخاب تایم، اطلاع رسانی ساعت فعال شدن به تمامی داوطلبان از طرق مختلف انجام خواهد شد و به محض باز شدن بخش انتخاب تایم در پنل پروشات، اولویت انتخاب تایم با متقاضیانی است که سریعتر تایم مد نظر خود را انتخاب نمایند. توجه نمایید این سیستم اتوماتیک بوده و امکان تغییر تایم از سوی پروشات وجود ندارد. چرا که تغییر غیر سیستمی در تایم مصاحبه یکی از داوطلبان، تمامی داوطلبان دیگر را نیز متضرر خواهد کرد.  طول زمانی هر آزمون مصاحبه بین 11 الی 14 دقیقه می باشد.  کلیه مصاحبه های آزمون، رأس ساعت مقرر و بدون حتی 1 دقیقه تأخیر برگزار می گردند و در صورت تأخیر حتی 1 دقیقه ای داوطلبان، امکان برگزاری مجدد آزمون مصاحبه میسر نخواهد بود.

 • همراه داشتن اصل پاسپورت و یا کارت ملی در روز آزمون کتبی و شفاهی ضروری می باشد.

 • نیازی به آوردن لوازم التحریر نیست! مداد HB با کیفیت مناسب، مداد تراش و پاک کن توسط پروشات به داوطلبان ارائه می گردد. لطفا از به همراه آوردن هرگونه لوازم تحریر بویژه مداد نوکی جدا خودداری نمائید.

 • از به همراه آوردن وسایل زیر به سالن محل برگزاری آزمون شفاهی و کتبی اکید ًا خودداری فرمایید. توجه نمایید درب های ورودی سالن مجهز به گیت امنیتی میباشد و پرسنل حفاظتی اقلام همراه داوطلبین آزمون را توسط دستگاههای چک، کنترل خواهند کرد.

  در صورت به همراه داشتن اقلام ممنوعه زیر، داوطلب محترم می بایست مراحل زمانبر تحویل وسایل ممنوعه را طی کند و پس از آزمون نیز مجدد ًا آن را تحویل گیرد. لذا جهت حفظ آرامش و جلوگیری از اتلاف زمان داوطلب لطفا از به همراه داشتن اقلام زیر اجتناب نمایید:

  لاک غلط گیر، ماژیک هایلایت، مداد رنگی، جامدادی  انواع شکلات، بیسکوئیت، انواع آب میوه و هر نوع اقلام خوراکی  سیگار  هرگونه وسایل الکترونیکی از قبیل تلفن همراه، ماشین حساب، هر نوع ساعت مچی (آنالوگ یا هوشمند)،
  هندزفری، هدفون، دستگاه ضبط صدا، پاوربانک و پیجر  دیکشنری
  کاغذ تحت هر عنوان (چرکنویس)  قاب عینک  هرگونه وسایل شخصی  دستمال کاغذی و هرگونه قرص یا داروی مصرفی

  در صورت نیاز به مصرف دارویی خاص لطفا قبل از ورود به سالن آن را به مسئول آزمون تحویل دهید تا در صورت نیاز در حین آزمون در اختیار شما قرار دهند.

 • درب های سالن آزمون رأس ساعت 7:1۵ باز و رأس ساعت 8:1۵ دقیقه بسته خواهد شد و از ورود داوطلبانی که پس از ساعت 8:1۵ در محل آزمون حضور یابند، ممانعت به عمل خواهد آمد. بدیهی است امکان تغییر تاریخ آزمون و یا استرداد شهریه برای این دسته از داوطلبین به هیچ عنوان وجود ندارد.
   جهت حفظ نظم و امنیت آزمون از ورود همراهان داوطلبین به حیاط و محل برگزاری آزمون ممانعت به عمل خواهد آمد.
   به دلیل احتمالاتی نظیر ترافیک، تصادف و خرابی اتومبیل و یا زمان تلف شده جهت یافتن جای پارک استفاده از وسیله نقلیه شخصی پیشنهاد نمی شود.
   استفاده از سرویسهای بهداشتی پس از ورود به سالن تا ۵ دقیقه پس از شروع بخش Reading امکان پذیر نمی باشد.

 • آزمون IELTS رأس ساعت ۹ صبح در سالن مربوطه آغاز می گردد.  مدت زمان آزمون بدون احتساب زمان پذیرش و چک فنی هدفونها، 1۶0 دقیقه معادل دو ساعت و چهل

4.8/5 - (40 امتیاز)