واحد آموزش و ارزیابی سازمانی موسسه پروشات نوین مفتخر است با بهره گیری از به روزترین متدهای بین المللی، سازمان ها و شرکتهای خصوصی و غیر خصوصی را در امر آموزش و ارزیابی نیروی انسانی یاری نماید.

چرا باید آموزش و ارزیابی نیروی انسانی خود را به ما بسپارید و با خیال راحت منتظر نتایج آن باشد؟

۱- کاهش هزینه های راه اندازی واحد مستقل آموزش و ارزیابی: یکی از اولین گام های گسترش هر مجموعه یا سازمانی، آموزش نیروی انسانی می باشد که دربرگیرنده هزینه های زیاد است. با برون سپاری این امر در حوزه زبان انگلیسی می توانید تا میزان بسیار قابل توجهی هزینه های سربار را کاهش دهید.

۲- آموزش محوریت تجارت سازمانها نیست: برای بسیاری از شرکتها و سازمانها آموزش و ارزیابی از اهمیت خاصی برخوردار است اما با توجه به رسالت های تجاری هر سازمان و شرکتی نمی توان انتظار داشت که محوریت امور به امر آموزش تغییر کند پس باید آموزش را به جایی سپرد که محوریت فعالیت آن آموزش و ارزیابی است.

۳- کاهش ریسک شکست: در صورت عدم وجود آموزش کافی برای نیروی انسانی، ریسک بروز خطا در هر سیستمی افزایش می یابد که با طراحی سیستم های آموزشی و ارزیابی با توجه به نیازهای هر شرکت یا سازمان، می توان از ریسک شکست کاهش داد و به جای درمان از وقوع حوادث ناگوار جلوگیری نمود.

۴- هم گامی با سرعت رشد بازار: پس از بروز تغییرات در بازار بین المللی، یکی از دلایل عقب ماندن سازمانها و شرکتها نداشتن نیروی انسانی متخصص و آمادگی کافی برای مواجه با تغییرات است. برای حفظ سرعت متعادل با رشد بازار و افزایش نفوذ موثر و متعاقبا فروش بیشتر، از امروز باید به فکر آموزش نیروی انسانی متخصص کارآمد و آشنا به زبان انگلیسی نیاز بود.

۵- نداشتن تخصص در همه زمینه ها: بسیاری از سازمانها و شرکتهای تخصصی که در یک یا حتی چند زمینه تخصصی فعالیت می نمایند، برای آموزش و تجهیز نیروی انسانی خود از موسسات و سازمانهایی استفاده می کنند که تخصص اصلی آنها آموزش و ارزیابی می باشد. با به کار گیری افراد متخصص در واحد آموزش و ارزیابی موسسه پروشات، می توانید با صرف هزینه ای معقول و متناسب با نیازهای شرکت یا سازمان خود گام موثری در جهت ارتقای سطح علمی و دانش تخصصی پرسنل خود بردارید.

نیازهای خود را به کارشناسان ما اعلام کنید و با خیال راحت به مشاهده بنشینید و منتظر نتایج باشید.

جهت تماس با کارشناسان پروشات، فرم زیر را تکمیل نمایید:

[wpforms id=”270″]