Scroll Top

آزمون ماک آیلتس پروشات

روز
ســاعت
دقیـــقه
ثانیـــه

تا آزمون ماک آیلتس بعدی پروشـــات

نمایش ویدیو درباره آزمون ماک آیلتس پروشات

ماک

پروشات آیلتس
تجربه ای که فقط در پروشات شاهد آن خواهید بود!

آزمون ماک آیلتس پروشات با همان کیفیتی که از پروشات انتظار دارید برگزار خواهد شد! تمام سعی پروشات بر این هدف استوار است تا شرایط آزمون آزمایشی آیلتس خود را کاملاً به شرایط آزمون های اصلی نزدیک کند تا داوطلبان درک صحیح و واقع گرایانه ای از آزمون اصلی IELTS داشته باشند. آزمون ماک آیلتس پروشات بر اساس جدول برنامه آزمونها، به صورت ماهیانه و در بالاترین کیفیت استاندارد ممکن برگزار می گردند.

سطح کاملا استاندارد سوالات

سؤالات آزمون ماک آیلتس پروشات از لحاظ سطح سختی یا سهولت سؤالات، سطح تمایز پذیری سؤالات، توزیع منطقی پاسخها و Construct Validation کاملا استاندارد و قابل اعتماد میباشند. بنابراین داوطلبان میتوانند ارزیابی صحیح و منطقی از شرایط مشابه با آزمون اصلی داشته باشند.

سوالات UNSEEN

سؤالات آزمون آزمایشی ماک پروشات کاملاً Unseen هستند و از منابع رایج اینترنتی نظیر سایتها و یا کتابهایی از جمله کمبریج ها، کپی یا گردآوری نشده اند. بنابراین در آزمون آزمایشی آیلتس پروشات قطعاً با سؤالاتی دیده نشده روبرو خواهید شد.

هتل محل آزمون اصلی

آزمون آزمایشی آیلتس پروشات در همان محل آزمونهای اصلی پروشات برگزار میگردد! فوق العاده نیست؟! تجربه منحصر به فردی که امکان آن را در پروشات خواهید داشت. بدان معنی که میتوانید پیش از آزمون اصلی شرایط محیطی سالن آزمون را از نزدیک ببینید و استرسهای کاذب ایجاد شده را با درک فضای آزمون، کاملاً کنترل کنید. آزمونهای آزمایشی پروشات در فضای کاملا لوکس و استاندارد هتل بین المللی لاله برگزار میگردد که شرح و تصاویر آن را نیز میتوانید در این صفحه مطالعه نمایید.

همان هدفون‌های آزمون اصلی!

پروشات در آزمونهای آزمایشی IELTS خود از همان هدفونها و تجهیزات حرفه ای صوتی آزمون اصلی آیلتس استفاده میکند. یعنی هدفونهای فوق حرفه ای سنهایزر!

هزینه منصفانه آزمون

امکاناتی که پروشات در آزمون آزمایشی آیلتس خود ارائه میکند، عیناً همان امکاناتی است که در آزمونهای اصلی خود ارائه میکند! اما پروشات آزمون آزمایشی IELTS خود را با قیمتی کمتر از ۷ درصد شهریه آزمون رسمی آیلتس برگزار میکند! یعنی فقط ۴۵۰ هزارتومان و عیناً با همان خدمات آزمون اصلی!

کارنامه و نتایج تحلیلی آزمون آزمایشی آیلتس

آزمون آزمایشی IELTS پروشات فقط در نوع تحلیلی برگزار میگردد و این یک تحلیل کاملا استاندارد است!

تصحیح رایتینگ توسط دو ممتحن به صورت مجزا

تصحیح رایتینگ در آزمونهای آزمایشی آیلتس پروشات توسط دو ممتحن به صورت مجزا صورت میپذیرد به گونه ای که هیچ یک از ممتحنین از نمره ممتحن دیگر اطلاع ندارند تا بازهم شرایط نمره دهی در این سکشن مشابه با شرایط تصحیح رایتیگ در آزمون اصلی آیلتس باشد.

اسکن برگه های تصحیح شده

پس از ارزیابی اشتباهات داوطلب، مصححین Writing، نکات آموزشی مفید و قابل توجه را به صورت تشریحی در برگه رایتینگ وی درج مینمایند. برگه های اسکن شده Writing، جهت مشاهده داوطلب، در پنل کاربری سایت پروشات آپلود میگردند.

فایل صوتی تحلیل رایتینگ و توصیه های مصحح

علاوه بر بازخوردهای نوشتاری که توسط مصحح در برگه های رایتینگ شما درج میشود، فایل صوتی مجزایی در پنل کابران آپلود میگردد که حاوی ۳ تا ۵ دقیقه توضیحات تکمیلی مصحح رایتینگ در خصوص نقاط ضعف و قوت رایتینگ نوشته شده توسط داوطلب و راهکارهای علمی و مفید در جهت ارتقاء نمره وی میباشد.

تحلیل صوتی آزمون مصاحبه توسط ممتحن

یکی از ذغده های همیشگی داوطلبان، راهکارهای مفید جهت ارتقا نمره Speaking میباشد. پروشات با درک این مهم، در قالب یک فایل ۳ تا ۵ دقیقه ای، نقاط ضعف و قوت آزمون مصاحبه IELTS شما را توسط ممتحن به دقت تحلیل و ارزیابی کرده و و با اتکا به دانش و تجربه ممتحن، روشهای استاندارد و علمی جهت ارتقای سطح فعلی آزمون مصاحبه تان را ارائه میدهد

انتخاب آنلاین روز و ساعت دلخواه آزمون

در آزمون آزمایشی آیلتس پروشات، امکان انتخاب روز و حتی ساعت دلخواه آزمون مصاحبه Speaking به صورت آنلاین فراهم شده است. بنابراین نگران دغدغه های کاری یا شغلی خود جهت انتخاب زمان شرکت در آزمون مصاحبه نباشید. فقط کافیست بر اساس سلیقه خود، تایم مورد نظرتان را انتخاب نمایید!

اتوماسیون ثبت نام

در وب‌سایت پروشات همه چیز بر مبنای سیستم اتوماسیون اینترنتی انجام می‌پذیرد! کوچکترین جزئیات از همان شروع ثبت‌نام تا ارسال کارنامه نهایی داوطبیان با دقت ارزیابی و پیگیری می‌شود.

پخش حرفه‌ای صدا
در آزمون‌های ماک آیلتس پروشات

حرفه‌ ای ترین هدفون‌ها

اگر شما هم سرچ ساده ای را در اینترنت انجام دهید با انواع و اقسام هدفونهای باسیم، بیسیم، بلوتوث و وایرلس مواجه خواهید شد. از چند ده هزار تومان تا چند میلیون تومان برای هر هدفون! پروشات در انتخاب و خرید هدفونهای خود اصلاً صرفه جویی نکرده است! چون ما شرایط خاص آزمون IELTS علی الخصوص وضعیت حساس و با اهمیت چگونگی وکیفیت پخش صدا در Listening را کاملاً متوجه هستیم! به همین دلیل ما هدفونهای “سنهایزر و بیر داینامیک” را برای Listening انتخاب کرده ایم. در حال حاضر Sennheiser و Beyerdynamic جزو برترین برندهای هدفون در دنیا میباشند. هدفونهایی ساخت آلمان و به مراتب با کیفیت تر و معتبر تر از برند معروف Beats اپل!

متخصص فنی صدا

تخصص پروشات در زمینه IELTS است. ما هیچ سر رشته ای در زمینه تجهیزات صوتی نداریم! به همین دلیل کار را به کاردان سپرده ایم. پیش از شروع و حین برگزاری هر یک از آزمونهای پروشات، متخصص فنی و مجرب صدا مسئولیت کنترل کیفی پخش هدفونهای وایرلس پروشات را برعهده دارد. بنابراین اصلاً نگران نباشید. نگاه ما به این بخش از آزمون نیز نگاهی تخصصی است!

پخش همزمان صدا از هدفون و اسپیکر

تا همین چند سال قبل که خبری از هدفون در آزمون Listening آیلتس نبود، همه داوطلبان به دنبال مراکزی بودند که از این امکان فوق العاده برخوردار باشد. اگر سری به فرومها و تجریبات داوطلبان زده باشید، با وجود تمام قابلیت های منحصر به فرد هدفونها، معایب استرس آوری نیز وجود دارد! اینجاست که کیفیت، نوع و برند هدفون اهمیت پیدا میکند! همیشه شکایتهای بسیاری از هدفونهای بی کیفیت وجود داشته است. مشکل قطعی و وصلی هدفونها، مشکل نویز، مشکل استهلاک هدفونها، مشکل باطری و …. که بسیاری از داوطلبان را از این بابت متضرر کرده است! توجه داشته باشید که چنانچه هدفون شما در طول سکشن Listening به هر دلیلی دچار نقص فنی گردد، تا زمان تعویض و رفع عیب آن توسط مراقبین آزمون، شما حداقل پاسخ به چند سؤال را از دست خواهید داد که این ضرری جبران ناپذیر برای شما خواهد بود! گرچه هنوز هم بسیاری از مراکز در سراسر جهان از این قابلیت بهره نمیبرند، اما پروشات با وجود هدفونهای کاملاً حرفه ای، دبل چک کیفیت پخش صدا پیش از شروع آزمون و حتی متخصص فنی صدا، بازهم احتمالات را در نظر گرفته است! پروشات در راستای به صفر رساندن هرگونه احتمال قطعی و مشکلات پخش از طریق سیستم هدفونهای حرفه ای خود، به صورت همزمان، صدای بخش Listening را هم از طریق هدفون و هم از طریق اسپیکرهای حرفه ای برند EV پخش میکند. EV یکی از مطرح ترین سازنده های باندهای پخش حرفه ای در جهان میباشد. حال وقت آن است که با خیال راحت و بدون کوچکترین استرسی در آزمون Listening پروشات شرکت کنید. چرا که چنانچه به هر دلیلی غیر مترقبه ای هدفون شما مشکلی پیدا کرد، فقط کافیست که آن را از گوش خود بردارید و به صدای استاندارد داخل سالن گوش فرا دهید!

۱۴ سال مســـتمر

سابقه برگزاری استاندارترین آزمون ماک آیلتس در ایران

proshot-final-logo
0
داوطلب آزمون ماک
4.9/5 - (244 امتیاز)