آزمون آزمایشی آیلتس پروشات
آزمونهای آزمایشی ماک آیلتس پروشات با همان کیفیتی که از پروشات انتظار دارید برگزار خواهد شد! تمام سعی پروشات بر این هدف استوار است تا شرایط آزمون آزمایشی آیلتس خود را کاملاً به شرایط آزمونهای اصلی نزدیک کند تا داوطلبان درک صحیح و واقع گرایانه ای از آزمون اصلی IELTS داشته باشند. آزمونهای آزمایشی ماک Mock آیلتس پروشات بر اساس جدول برنامه آزمونها، به صورت ماهیانه و در بالاترین کیفیت استاندارد ممکن برگزار میگردند.

ویژگیهای منحصر بفرد آزمونهای آزمایشی آیلتس پروشات

 • null

  سطح کاملاً استاندارد و قابل اعتماد سؤالات

  سؤالات آزمونهای آزمایشی IELTS پروشات از لحاظ سطح سختی یا سهولت سؤالات، سطح تمایز پذیری سؤالات، توزیع منطقی پاسخها و Construct Validation کاملا استاندارد و قابل اعتماد میباشند. بنابراین داوطلبان میتوانند ارزیابی صحیح و منطقی از شرایط مشابه با آزمون اصلی داشته باشند.

 • null

  سؤالات Unseen

  سؤالات آزمون آزمایشی ماک پروشات کاملاً Unseen هستند و از منابع رایج اینترنتی نظیر سایتها و یا کتابهایی از جمله کمبریج ها، کپی یا گردآوری نشده اند. بنابراین در آزمون آزمایشی آیلتس پروشات قطعاً با سؤالاتی دیده نشده روبرو خواهید شد.

 • null

  محل آزمون: همان سالن برگزاری آزمون اصلی! هتل بین المللی لاله

  آزمون آزمایشی آیلتس پروشات در همان محل آزمونهای اصلی پروشات برگزار میگردد! فوق العاده نیست؟! تجربه منحصر به فردی که امکان آن را در پروشات خواهید داشت. بدان معنی که میتوانید پیش از آزمون اصلی شرایط محیطی سالن آزمون را از نزدیک ببینید و استرسهای کاذب ایجاد شده را با درک فضای آزمون، کاملاً کنترل کنید. آزمونهای آزمایشی پروشات در فضای کاملا لوکس و استاندارد هتل بین المللی لاله برگزار میگردد که شرح و تصاویر آن را نیز میتوانید در این صفحه مطالعه نمایید.

 • null

  همان هدفونهای آزمون اصلی! هدفونهای حرفه ای سنهایزر

  پروشات در آزمونهای آزمایشی IELTS خود از همان هدفونها و تجهیزات حرفه ای صوتی آزمون اصلی آیلتس استفاده میکند. یعنی هدفونهای فوق حرفه ای سنهایزر که میتوانید لیست قابلیتهای استثنایی تجهیزات صوتی پروشات را در این صفحه بخوانید!

 • null

  هزینه استثنایی و منصفانه آزمون در قیاس با امکانات ارائه شده

  امکاناتی که پروشات در آزمون آزمایشی آیلتس خود ارائه میکند، عیناً همان امکاناتی است که در آزمونهای اصلی خود ارائه میکند! اما پروشات آزمون آزمایشی IELTS خود را با قیمتی کمتر از ۷ درصد شهریه آزمون رسمی آیلتس برگزار میکند! یعنی فقط ۲۲۷ هزارتومان و عیناً با همان خدمات آزمون اصلی!

 • null

  کارنامه و نتایج تحلیلی آزمون آزمایشی آیلتس

  آزمون آزمایشی IELTS پروشات فقط در نوع تحلیلی برگزار میگردد و این یک تحلیل استاندارد است!

 • null

  تصحیح رایتینگ توسط دو ممتحن به صورت مجزا

  تصحیح رایتینگ در آزمونهای آزمایشی آیلتس پروشات توسط دو ممتحن به صورت مجزا صورت میپذیرد به گونه ای که هیچ یک از ممتحنین از نمره ممتحن دیگر اطلاع ندارند تا بازهم شرایط نمره دهی در این سکشن مشابه با شرایط تصحیح رایتیگ در آزمون اصلی آیلتس باشد.

 • null

  اسکن برگه های تصحیح شده Writing

  پس از ارزیابی اشتباهات داوطلب، مصححین Writing، نکات آموزشی مفید و قابل توجه را به صورت تشریحی در برگه رایتینگ وی درج مینمایند. برگه های اسکن شده Writing، جهت مشاهده داوطلب، در پنل کاربری سایت پروشات آپلود میگردند.

 • null

  فایل صوتی تحلیل Writing و توصیه های مصحح

  علاوه بر بازخوردهای نوشتاری که توسط مصحح در برگه های رایتینگ شما درج میشود، فایل صوتی مجزایی در پنل کابران آپلود میگردد که حاوی ۳ تا ۵ دقیقه توضیحات تکمیلی مصحح رایتینگ در خصوص نقاط ضعف و قوت رایتینگ نوشته شده توسط داوطلب و راهکارهای علمی و مفید در جهت ارتقاء نمره وی میباشد.

 • null

  تحلیل صوتی آزمون مصاحبه توسط ممتحن

  یکی از ذغده های همیشگی داوطلبان، راهکارهای مفید جهت ارتقا نمره Speaking میباشد. پروشات با درک این مهم، در قالب یک فایل ۳ تا ۵ دقیقه ای، نقاط ضعف و قوت آزمون مصاحبه IELTS شما را توسط ممتحن به دقت تحلیل و ارزیابی کرده و و با اتکا به دانش و تجربه ممتحن، روشهای استاندارد و علمی جهت ارتقای سطح فعلی آزمون مصاحبه تان را ارائه میدهد.

 • null

  انتخاب آنلاین روز و ساعت دلخواه آزمون Speaking

  در آزمون آزمایشی آیلتس پروشات، امکان انتخاب روز و حتی ساعت دلخواه آزمون مصاحبه Speaking به صورت آنلاین فراهم شده است. بنابراین نگران دغدغه های کاری یا شغلی خود جهت انتخاب زمان شرکت در آزمون مصاحبه نباشید. فقط کافیست بر اساس سلیقه خود، تایم مورد نظرتان را انتخاب نمایید!